PARTNEŘI

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE ROZHODLI NÁM JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM POMOCI, AŤ TO BYLO CESTOU MATERIÁLNÍ PODPORY, ČI FORMOU FINANČNÍHO DARU, NEBO JEN NEZIŠTNOU POMOCÍ.
ZDE SI DOVOLUJEME UVEŘEJNIT JMÉNA OSOB ČI INSTITUCÍ, KTERÉ NÁM VĚNOVALY SPONZORSKÝ DAR. VAŠÍ POMOCI SI OPRAVDU VELMI VÁŽÍME.

DĚKUJEME !

Na dofinancování sociální služby se podílí :

Moravskoslezský kraj

Z program na podporu zvýšení kvality sociálních služeb poskytovaných v Moravskoslezském kraji byly v letech 2017 a 2018 podpořeny následující projekty. Tyto projekty jsou realizovány za finanční podpory Moravskoslezského kraje .

Zde uvádíme pár podpořených projektů. Pro celé zprávy k danému roku klikněte na odkazy zde.

„Podpora vzdělávání pracovníků v sociálních službách – Medela-péče o seniory o.p.s.“ finanční podpora je ve výši 71,68% oprávněných nákladů, v maximální výši 100 000 Kč

„Pořízení nového vybavení v rámci materiálně-technického zabezpečení sociální služby – Medela-péče o seniory o.p.s.“ finanční podpora je ve výši 79,30% oprávněných nákladů, v maximální výši 300 000 Kč

„Pořízení vozidla pro kvalitnější zajištění sociální služby – Medela-péče o seniory o.p.s.“ finanční podpora je ve výši 79,99% oprávněných nákladů, v maximální výši 287 400 Kč

Nadační fond Veolia

Velice si vážíme spolupráce s Nadačním fondem Veolia. Děkujeme za podporu v uplynulých letech v programech STARTér a Stále s úsměvem.

Video z návštěvy v našem domově můžete vidět zde :

Ještě jednou děkujeme za spolupráci a za finanční podporu v uplynulých letech.

Kateřina Valová
ředitelka domova

Napsali o nás

- Přečtěte si níže -

Regionální Operační Program

REGIONÁLNÍ OPERAČNÍ PROGRAM NUTS II MORAVSKOSLEZSKO – CZ.1.10/2.1.00/38.01802. POŘÍZENÍ SPECIFICKÝCH VOZIDEL PRO SOCIÁLNÍ SLUŽBY MEDELA-PÉČE O SENIORY O.P.S.

Díky projektu regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko – registrační číslo CZ.1.10/2.1.00/38.01802 “ Pořízení specifických vozidel pro sociální služby Medela-péče o seniory o.p.s. „jsme mohli zakoupit specificky upravená vozidla pro naší sociální službu. Regionální operační program NUTS II Moravskoslezsko – CZ.1.10/2.1.00/38.01802 poskytl podporu ve výši 2 568 599,48 na zakoupení 2 ks osobních automobilů typu kombi, 1 ks osobního automobilu kombi a 1 ks osobního automobilu typu mikrobus.

Hlavním cílem projektu je zkvalitnění vybavenosti a to pořízením nových vozidel. Jedná se o 2 vozidla, která jsou specificky upravena pro převoz až 4 imobilních klientů. Tímto můžeme zlepšit poskytovanou službu a i osobám se sníženou soběstačností z důvodu chronického duševního onemocnění, Alzheimerovou demencí či stařeckou demencí, opět navrátíme pocit být začleněn do společnosti.Díky těmto vozidlům můžeme zajistit širší rozsah sociálně-aktivizačních služeb pro klienty, ale také komfortnější dostupnosti dopravy klientů za běžnými úkony .

Za podporu děkujeme a velice si toho vážíme .

Kateřina Valová
ředitelka domova

MEDELOVINY

Připravujeme pro Vás jedenkrát ročně Medeloviny. Tento náš zpravodaj je určen pro uživatele naší sociální služby, jejich blízké či vzdálené příbuzné a pro všechny, které zajímá dění v domově. Snažíme se zde shrnout dění v domově v daném roce. Medeloviny vycházejí vždy u příležitosti vánočního jarmarku, tj. první adventní víkend .

Kontakty

Medela-péče o seniory o.p.s.
Ostravice 855, 739 14

identifikátor datové schránky: i4swnqc

Kamila Přadková, DiS. - sociální pracovník

socialni.pracovnik@medela-ops.cz
TEL: 733 610 358

Jsme zde pro Vás v tomto čase:
Po a St – 7-17 hod
Út, Čt, Pá – 7-15 hod

SESTERNA

tel: 733 610 357

Návštěvní hodiny:
Každý den od 8:00 do 19:00

Máte dotaz?

NAPIŠTE NÁM NA info@medela-ops.cz NEBO VYUŽIJTE NÍŽE UVEDENÝ FORMULÁŘ

Kliknutím na tlačítko ODESLAT, souhlasím s podmínkami užívání těchto stránek a s ochranou osobních údajů provozovatele tohoto webu. V ktátkosti … vaše údaje nebudou sdíleny s nikým.

Favicon medela ops

Sdílejte naši stránku

 Budeme rádi když nás podpoříte sdílením naší stránky. Jedním kliknutím tlačítka se vám otevře daný profil a můžete sdílet naši stránku. Předem děkujeme.

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn
Pinterest
Email