Vážení návštěvníci,


Vítejte na webových stránkách společnosti Medela-péče o seniory o.p.s. ( IČ: 02141531 ) (dále jen DZR Medela ), domov se zvláštním režimem jako správce osobních údajů si Vás dovoluje informovat o údajích, které zpracovává Pro úspěšné využívání služeb, které tato webová stránka nabízí, v některých případech potřebujeme zpracovávat osobní údaje uživatelů.Ochrana osobních údajů návštěvníků našich stránek je pro nás velmi důležitá. Naše společnost respektuje vaše právo na soukromí a neshromažďuje žádné osobní údaje, pokud jste k tomu nedal/a výslovný souhlas, nebo se nejedná o případy, kdy zákon umožňuje shromažďovat osobní údaje bez tohoto souhlasu.


Data, která nám poskytujete návštěvou našich stránek, jsou anonymní, kromě údajů, které nám dobrovolně poskytnete při vyplnění kontaktního formuláře na našich stránkách.


Za osobní údaje je považován jakýkoli druh informací, který je přímo nebo nepřímo možné spojit s určitou fyzickou osobou. Při návštěvách našich webových stránek zpracováváme datum a čas návštěvy našich stránek, Vaši IP adresu, webové stránky, ze kterých jste nás navštívili, popř. informace, které jste nám sami aktivně poskytli, např. vyplněním nějakého formuláře na našich stránkách. Vaše osobní údaje neukládáme déle, než je to potřebné a než je doba stanovená právní úpravou. Vaše osobní údaje v žádném případě neposkytujeme žádné třetí osobě.